Spotkanie z psychologiem wychowawczym

Materiały edukacyjne - Przedszkole Samorządowe Nr 2 Pod Słonkiem w Białymstoku

Przypominamy o zbliżającym się spotkaniu

Ile osób, ilu rodziców, tyle metod wychowawczych. W dobie wszechobecnych porad trudno jest się w tym rozeznać. Dlatego zapraszamy na wykład psychologa wychowawczego Jarka Żylińskiego, który postara się nam ułatwić zrozumienie, jakie metody wychowawcze są dobre dla mnie i dla mojego dziecka.

⌚️Termin: 8.11.2023r. (środa) godz. 17:00.
🗓Miejsce: Sala grupy niebieskiej.

Spotkaniu przyświeca cel dogłębnego rozumienia naszych zachowań rodzicielskich. Nie będą reklamowane żadne metody wychowawcze, a przede wszystkim pochylimy się nad tym, jak działają:
– nagrody
– tłumaczenie
– konsekwencja (i czym ona jest?!)
– naśladowanie
– kary
i kilka innych

Podczas spotkania będzie też okazja przyjrzeć się sposobowi myślenia przedszkolaków, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie dobierać metody wychowawcze, które będą mogły ich wspierać.

Po spotkaniu rodzice mogą mieć większą łatwość w podejmowaniu decyzji, w jaki sposób pracować ze swoim dzieckiem i reagować w różnych wychowawczych sytuacjach.

Prowadzący:
Jarek Żyliński – psycholog wychowawczy. Autor książek „Granice dzieci i dorosłych” oraz „Miłość i wychowanie”. Współpracuje z przedszkolami i szkołami w całej Polsce, prowadząc warsztaty i wykłady dla rodziców i nauczycieli oraz obserwacje w trudnych sytuacjach. Opowiada o dzieciach nie tylko poprzez książki, ale także liczne audycje internetowe (Psychoblog Jarka Żylińskiego).

«
»
Skip to content