O nas

Nasza placówka ma prawie 50 lat doświadczenia w realizowaniu wychowania przedszkolnego. W wolnostojącym budynku, w zaciszu osiedla – do dyspozycji dzieci oddajemy przestronne i słoneczne sale, wyposażone w meble, zabawki i sprzęt dopasowany do każdej grupy wiekowej. Sam budynek w ostatnim czasie przeszedł proces modernizacji, remont sal i pomieszczeń sanitarnych.

Nasze atuty:

  • Zadrzewiony, duży, osłonięty od hałasu i ulicznego zgiełku ogród przedszkolny. Posiadamy własne boisko, zadaszone piaskownice, różnorodne zabawki terenowe oraz wiele zielonej przestrzeni do radosnej eksploracji przyrody przez naszych wychowanków.
  • Świetnie wyposażone zaplecze kuchenne zapewnia domową kuchnię (własne wypieki itp.) oraz możliwość żywienia dzieci na diecie bezmlecznej.
  • Formułując ofertę edukacyjną dużo miejsca poświęcamy działaniom z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, działalności ekologicznej, inicjowania i wspierania rodzinnego spędzania czasu. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym aby wzbogacić naszą propozycję o wszelkie nowatorskie rozwiązania służące kształceniu osobowości dzieci i wyposażeniu ich w niezbędne umiejętności społeczne.
  • Pobyt dzieci wzbogacamy o  zajęcia dodatkowe oraz koła zainteresowań odbywające się w godzinach pracy przedszkola z udziałem naszej kadry oraz zewnętrznych specjalistów i trenerów. Sześciolatkom proponujemy dodatkowe zajęcia na basenie, który znajduje się tuż obok przedszkola.
  • Nasza placówka jest świetnie skomunikowana, daje również możliwość zmotoryzowanym rodzicom na bezpieczne zaparkowanie auta w bezpośredniej bliskości przedszkola.
  • Staramy się nadążać za współczesnymi trendami w edukacji, bo świat wokół też nieustannie się zmienia. Prowadzimy stałą współpracę z Uniwersytetem w Białymstoku, nasza placówka jest miejscem doskonalenia nowych kadr pedagogów i nauczycieli.
  • Przedszkole znajduje się w zaciszu osiedla, z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. Jednocześnie jesteśmy świetnie  skomunikowani z większością białostockich osiedli mieszkaniowych.

Skip to content