Jak podróżowano dawniej, A jak Dziś – Grupa Pomarańczowa

Dzieci pozują do zdjęcia - Przedszkole Samorządowe Nr 2 Pod Słonkiem w Białymstoku

W ramach praktyk studenckich w naszym przedszkolu, pani Kinga zaprezentowała dzieciom fascynujące zajęcia, podczas których wprowadziła je w świat różnych środków transportu, zarówno historycznych, jak i współczesnych. Dzięki jej zaangażowaniu maluchy mogły poznać różnorodność pojazdów i zrozumieć, jak zmieniała się technologia w przemyśle transportowym na przestrzeni lat.

Nie ustając w kreatywności, pani Joanna zaproponowała dzieciom wyzwanie w postaci tworzenia „Pojazdu Przyszłości”. Dzięki temu zadaniu maluchy mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i kreatywność, projektując i budując swoje własne wizje środków transportu, jakie mogą pojawić się w przyszłości. To nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania umiejętności projektowania i budowania oraz do rozwijania świadomości ekologicznej i technologicznej już od najmłodszych lat. Dzięki praktykom studentek nasze przedszkolaki mają okazję nauczania się poprzez zabawę i eksplorację, co niewątpliwie wpływa pozytywnie na ich rozwój.

«
»
Skip to content