Spotkanie z psychologiem wychowawczym

Materiały edukacyjne - Przedszkole Samorządowe Nr 2 Pod Słonkiem w Białymstoku

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszam na dwugodzinne spotkanie z Jarkiem Żylińskim – psychologiem wychowawczym, poświęcone granicom dzieci i dorosłych.

„Nie chcę iść do przedszkola!”, „Pobaw się ze mną, teraz!”, „Nie będę jadł tej marchewki!”, „To mój tablet! Będę grał, ile chcę!”. Wyzwania związane z różnicą potrzeb to rodzicielska codzienność. Czy udaje nam się dogadać, unikając płaczu i krzyku? Praktyka życiowa pokazuje, że często niestety tak nie jest.

Jeśli:

  • masz wrażenie, że twoje dziecko „wchodzi ci na głowę”,
  • nie wiesz, czy nie za mocno reagujesz na zachowania dziecka,
  • nie potrafisz powiedzieć „nie” albo „stop”,
  • wbrew sobie ulegasz prośbom,
  • czujesz, że trudno ci zadbać o siebie,
  • chcesz zadbać o granice swoje i dziecka,

to spotkanie jest dla Ciebie!

Kiedy? 29 listopada (środa), godzina 17.00
Gdzie? sala grupy niebieskiej

Prowadzący:
Jarek Żyliński – psycholog wychowawczy. Autor książek „Granice dzieci i dorosłych” oraz „Miłość i wychowanie”. Współpracuje z przedszkolami i szkołami w całej Polsce, prowadząc warsztaty i wykłady dla rodziców i nauczycieli oraz obserwacje w trudnych sytuacjach. Opowiada o dzieciach nie tylko poprzez książki, ale także liczne audycje internetowe (Psychoblog Jarka Żylińskiego).
Czerpie z koncepcji psychologicznych i własnego wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Daje proste i praktyczne narzędzie po to, by w rodzicielstwie nie tylko dawać, ale też czerpać siłę i satysfakcję.

Do zobaczenia
Bartłomiej Bielawiec

«
»
Skip to content