Karnawał

Bal Karnawałowy, który odbył się 19 stycznia, był pełen magii, śmiechu i niezapomnianych chwil dla wszystkich maluchów z naszego przedszkola. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło nie tylko dzieci, ale także całą społeczność przedszkolną, tworząc niepowtarzalną atmosferę radości.
Różnorodność przebrań dzieci była niewątpliwie jednym z najbardziej kolorowych elementów tego dnia. Księżniczki, superbohaterowie, wróżki, a nawet postacie z dzikiej dżungli – każde dziecko mogło wcielić się w swojego ulubionego bohatera bajkowego świata.
Niepowtarzalne przeżycia dostarczyły maluchom przygotowane przez studentki Uniwersytetu w Białymstoku, które z pełnym zaangażowaniem poprowadziły imprezy. Dwie sale przedszkolne przyjęły inne tematy – co sprawiło, że zarówno młodsze, jak i starsze grupy znalazły się w świecie pełnym fascynujących przygód.
Dzieci bawiły się głównie w grupach z rówieśnikami, co umożliwiło im jeszcze lepszą integrację i dzielenie się wrażeniami z zabawy. Maluchy przeżyły niezapomniane chwile, uczestnicząc w konkursach i zabawach tanecznych.

Nie zapomniano także o uchwytnych kadrach tego magicznego dnia. Pan fotograf uwieczniał nie tylko całe grupy, ale również poszczególne dzieci, tworząc piękne wspomnienia z balu karnawałowego.
Ten wyjątkowy dzień wypełniony był radością i zabawą, dla wszystkich obecnych.

Film z Balu Karnawałowego
«
»
Skip to content