Olimpijka przedszkolna 2024

Po długiej przerwie z radością ogłaszamy, że w naszym przedszkolu ponownie odbyła się Olimpijka Przedszkolaków! Było to wydarzenie pełne emocji, zaangażowania i sportowej rywalizacji. Wzięły w nim udział wytypowane osoby z każdej grupy, które drogą losowania utworzyły trzy drużyny: zieloną, niebieską i czerwoną.

Nasze przedszkolaki rywalizowały w różnorodnych konkurencjach, takich jak sztafeta, skoki przez skakankę, skoki przez płotki, rzut woreczkiem do celu i wiele innych. Mali sportowcy złożyli uroczyste ślubowanie, zobowiązując się do przestrzegania zasad fair play, co dodało wydarzeniu jeszcze większej powagi i uroku.

Należy podkreślić niesamowite zaangażowanie zawodników podczas wyścigów. Wola walki i wytrwałość, którą prezentowali, mogła zaimponować nawet doświadczonym sportowcom. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, pokazując, że prawdziwy duch sportu tkwi już w najmłodszych latach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim małym sportowcom za ich wysiłek i determinację oraz dziękujemy kibicom, którzy głośno zagrzewali olimpijczyków do walki. Wasze wsparcie było nieocenione i dodało energii każdemu zawodnikowi.

Olimpijka Przedszkolaków 2024 była nie tylko świetną okazją do zabawy i zdrowej rywalizacji, ale także wspaniałą lekcją współpracy, zasad fair play i wytrwałości. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

«
»
Skip to content